Yhteystiedot

Suvantokatu 20
80100 JOENSUU

Toimisto avoinna

  • Päivystys ti klo 13-17
  • muina arkipäivinä klo 9-15
  • Chat-päivystykset ti klo 9-11 ja to klo 14-16

Tervetuloa!

Yhdistyksen puheenjohtaja

Linnea Breiling

linnea.breiling@hotmail.com

 

Työntekijät:

 

Toiminnanjohtaja

Päivi Hakkarainen

puhelin: 044 282 0029

sähköposti: paivi.hakkarainen@lukijose.fi

 

Vs. apuvälineasiantuntija

Satu Niiranen

TM, Ev.lut uskonnon ja filosofian opettaja, sosionomiopiskelija

puhelin: 044 282 0034

sähköposti: satu.niiranen@lukijose.fi

 

Tiedottaja

Sanna Peltonen

Varhaiskasvatuksen opettaja (KK)

puhelin: 044 282 0037

sähköposti: info@lukijose.fi

 

Erityisopettaja

Miia Lund

Erityisopettaja, TtM, KM,

sähköposti: miia.lund@lukijose.fi

 

Nuorisosihteeri, NEO (Nuoret erilaiset oppijat)

Katri Tammela

Nuoriso- ja vapaa-ajan ohjaaja

puhelin: 044 282 0022

sähköposti: neo@lukijose.fi

 

Porina ESR-hanke

Sallamari Siitonen

Hanketyöntekijä, KM, opo

puhelin: 044 282 0035

sähköposti: sallamari.siitonen@lukijose.fi

 

Taitotuunaajat ESR-hanke

Sari Haapala

Ohjaava opettaja, KM, opo

puhelin: 044 282 0028

sähköposti: sari.haapala@lukijose.fi  tai sari.haapala@eoliitto.fi

 

Elinikäisen oppimisen keskus ESR-hanke

Heli Kinnunen

Oppimisvalmentaja, KM, erityisluokanopettaja ja terveystiedon opettaja

puhelin: 044 282 0036

sähköposti: heli.kinnunen@lukijose.fi

 

Elinikäisen oppimisen keskus ESR-hanke

Johanna Lyytikäinen

Oppimisvalmentaja, FM, opo

puhelin: 044 282 0019

sähköposti: johanna.lyytikainen@lukijose.fi

Tekstin koko